Daima ilerleme ve gelişim peşinde koşan bir şirket olmayı hedefliyoruz


Ticari faaliyetlerimizle müşterilerimize sürekli memnuniyet sunarak toplumdan güvenilirlik ve saygı kazanabilen bir şirket olmayı hedefliyoruz.
Çalışanlarımız işleriyle gurur duymakta ve birbirleriyle dostane bir rekabet içinde sıkı çalışmakta, bu rekabet içinde şirketin büyümesi ve gelişmesi için olanaklar aramaktayız.

Müşteriler İçin

Kimyasallar, reçineler, gübreler, inşaat malzemeleri ve daha birçok alanda, sadece müşterilerin talep ettiği malzeme ve ürünleri teslim etmekle kalmayıp, aynı zamanda müşterilerin karşı karşıya olduğu ve onlarla birlikte düşünerek ortaya çıkan görevlere dikkatlice odaklanarak optimum çözümler üreten uzman bir şirket olarak hizmet vermeyi arzuluyoruz.

Firmamız İçin

Müşteriler ve toplumla böylesine sağlam ve zengin ilişkiler içinde olan her çalışan, kendini geliştirmek için çabalar ve bir şirket üyesi olarak daha fazla bireysel gelişim elde etmeyi hedefler. Bu çabaların şirketimizin sürdürülebilir büyümesi ve gelişmesi ile sonuçlanacağına inanıyoruz.

Kurumsal Felsefe ve Yönetim İlkeleri


 • Kurumsal sosyal sorumluluk peşinde koşmayı hedefliyoruz.
 • Kâr elde etmek ve bu kârı paydaşlarımıza uygun şekilde dağıtmak için her türlü çabayı gösteriyoruz.
 • Toplum tarafından tanınan güvenilir bir şirket olmayı hedefliyoruz.
 • Sürdürülebilir kurumsal büyümeyi sürdürmeyi ve devam eden zorlukların üstesinden gelerek kurumsal statümüzü geliştirmeyi hedefliyoruz.

Hedeflerimize Ulaşmak İçin Kavramlar


 • Büyüme stratejilerinin teşvik edilmesi
  Yukarıdaki hedefe ulaşmak üzere faaliyetlerimizin ölçeğini genişletmek için öncelikli koşul, toplum tarafından tanınan bir şirket olma yolunda büyük bir adım atmaktır.
 • Gelişmekte olan iş alanlarına yönelik zorluklar
  Topluma hitap eden gelişmekte olan iş alanlarına yöneliyoruz.
 • Kurumsal statünün iyileştirilmesi
  Her çalışan toplumsal olarak güvenilir bir iş insanı olmayı hedeflemektedir.