Kullanılmış pişirme yağı UCO

NUMUNE


Satın alınan bitkisel yağ hammaddelerinin FFA ve MIU içeriğinin analizi ve sertifikalarının doğruluğunun kontrol edilmesi için numune alımı, kabulde depolama kapasitelerine göre gerçekleştirilir. Depolamadan önce, değerler beyan edilen kaliteye karşılık gelmeli ve sertifikasyon durumunda onaylanmış ve öngörülen koşullara uymalıdır.

Dağıtım sırasında  ve münferit taşıma birimlerinin sevkiyatından önce taşıma biriminin temizliği kontrol edilir. Müşteriye sevk edilen yağ hammaddeleri için FFA ve MIU içeriğinin analizi için numune alımı gerçekleştirilir. Müşteriye gönderilmeden önce her bir taşıma birimi için ayrı ayrı numune alma işlemi yapılır. Taşıma birimi bölünmüş ise her bir ayrı bölümden ayrı ayrı numune alınır. Taşıma birimi tanker gibi dökme ise alt, orta ve üstten numune alınır. Daha sonra bu numunelerden bir kompozit numune yapılır. Müşteriye gönderilmeden önce, değerler beyan edilen kaliteye karşılık gelmelidir.

TAŞIMA


Satın alma: tankerlerde veya demiryolu tanklarında veya ağırlığı 20 tona kadar olan esnek sıralı konteynerlerde yapılır.

Satış: Taşıyıcıyı yürürlükteki mevzuata uygun olarak kullanan tankerlerde. Firma, teslim yerine ulaşımı sağlar. Teslimat yeri ve tarihi, müşteri tarafından belirli bir siparişte belirtilen yer anlamına gelir.

VERİRENKDURUM
PARAMETREAçıktan koyu sarıya40 °C’nin üzerindeki sıcaklıklarda sıvı
PARAMETREFFAFOSFORKÜKÜRTSUİYOT NUMARASIKATKI MADDELERİ
Birim%ppmmg/kg%gl_2_/100g%
Norm –
limit
5ila 30ila 10ila 180 – 120ila 1

FFA %5 ‘i geçmezse, safsızlıklar %0.15’ i geçmezse, su %0,5 ‘i geçmezse, yüksek kaliteli hayvansal yağ “Premium”

Kullanılmış Yemeklik Yağ Toplayıcısı

Türkiye’de kullanılmış yemeklik yağ toplama hizmeti arıyorsanız, BioKT sizin için burada! Türkiye’nin en iyi kullanılmış yemeklik yağ geri dönüşüm şirketlerinden biriyiz ve hizmetlerimiz tamamen sürdürülebilir niteliktedir. Türkiye tarafından kullanılan bir yemeklik yağ toplama hizmeti için bulunduğunuz yeri ziyaret ettikten sonra, malzemelerinizi biyodizel yakıtı için yeniden kullanılmak üzere güvenli bir tesise götürüyoruz. Fritöz gresi de dahil olmak üzere her türlü pişirme yağını atmanıza yardımcı olabiliriz!

Haritalarınızda “yakınımda ücretsiz atık yağ toplama” veya “yakınımda restoran yağı geri dönüşümü” araması yapıyorsanız, gözünüz BioKT’in üzerinde olsun. Restoran yağlarınızın yağ alımını ve geri dönüşümünü halledebilen, Türkiye’de en çok kullanılan yemeklik yağ toplayıcısıyız.

Türkiye restoranların yıllardır güvendiği bir fritöz yağ toplayıcısıyız. İster Türkiye fritöz yağı toplama hizmetine ister Türkiye fritöz yağının bertarafına ihtiyacınız olsun, BioKT her şeyi halledebilecek donanıma ve uzmanlığa sahiptir. Türkiye’deki işletmelerin güvenebileceği bir gres yağı toplayıcısı olarak, bulunduğunuz yerde zamanında ve verimli Türkiye restoran gres yağı toplama işlemi gerçekleştirebiliriz. Teslim alma için randevu almak üzere programınıza göre çalışacağız ve gerisini biz halledeceğiz. İster Türkiye kullanılmış fritöz yağı bertarafı, ister Türkiye mutfak yağı bertarafı olsun, BioKT her konuda size yardımcı olacaktır.

Türkiye’nin en iyi gres geri dönüşüm şirketlerinden biri olarak ekibimiz, mutfak gresinizi ve diğer yağlarınızı tamamen başka bir amaca uygun hale getirmek için gerekenlere sahiptir. Güvenilir bir Türkiye restoranı yağ geri dönüşüm hizmetiyiz ve tüm atıklarınızın iyi bir şekilde değerlendirilmesini sağlıyoruz.

Geri dönüştürmek ve iyi bir indirim almak için harika bir yoldur!

İndirimlerimiz son derece rekabetçidir, Kullanılmış Yemeklik Yağınız için mükemmel bir değer sunuyoruz. Yıllardır Kullanılmış Yemeklik Yağ toplama konusunda uzmanlaşmış yerel bir firmayız! Müşteri hizmetleri en önemli önceliğimizdir, güveniliriz, zamanında gelmemize yardımcı olan en son teknoloji koleksiyon yazılımını kullanıyoruz.